צביעת סלון הבית

צביעת סלון אחרי

הסלון זה מרכז הבית. ושמרכז הבית צבוע ומסויד זה נותן הרגשה נפלאה במיוחד לבתים שאוהבים לארח. איפה בעיקר מארחים את האורחים? נכון בסלון. לכן צביעת סלון נעשה בצד אחד בצורה איכותית ומהצד השני נכניס שיקיות לצביעה. אז איך עושים את זה נכון? הכול כאן בכתבה.
 

הכנת הבית לצביעת הסלון

לפני שמתחילים בצביעת הסלון, צריך להכין את הבית לצביעה. הסלון זה אולי המקום עם הכי הרבה רהיטים בבית, כך שצריך לניילן אותם ובכך לשמור עליהם. אל דאגה, אתם לא צריכים לעשות את זה בעצמכם, אצלי זה חלק בלתי נפרד מהשרות, ניילון מלא של הרהיטים. עד שאני לא רואה שכול הרהיטים מנוילנים מכול כיוון אני לא מתחיל לעבוד. כי בכול זאת אני מגיע לצבוע את הסלון ולא את הרהיטים😊

 

תיקוני קיר טרם תחילת העבודה

הסלון זה המקום עם הכי הרבה חורים שיש. איפה אנחנו תולים תמונות? איפה אנחנו תולים את זרוע הטלוויזיה? נכון בסלון. זאת אומרת שכול תלייה כזאת זה בעצם שווה חור בקיר, מה שמייצר הרבה מאוד חורים בקיר ועבודות של תיקוני קיר ושכפטל טרם תחילת העבודה. בעיקר נכון הדבר לשוכרים שמחזירים דירה, כולנו אני מניח יצא לנו לשכור דירה בשלב כזה או אחר של חיינו, אז אנחנו מכירים את העניין הזה שאנחנו צריכים להחזיר את הדירה צבועה ומסוידת ללא חורים בקיר. אל דאגה זה גם חלק מהשירות שלי. אני לא מתחיל לצבוע עד שכול הקיר חלק.

 

אז איזה סוג צבע נבחר בצביעת סלון?

צבע אקרילי לקירות

כמו בכול הבית גם כאן נבחר בצבע אקרילי לצביעת הקירות. רק מה ששונה כאן שכאן אנחנו נבחר את הצבע האקרילי עם רמת גימור הגבוהה ביותר מה שמייצרת רמת רק גבוהה ביותר. אם אנחנו רוצים רמת צביעה מאוד מרשימה זה יהיה רק עם סוג זה, והסלון זה בהחלט החלל שבו נרצה את רמת הגימור המרשימה הזאת כי צבעי מקצועי לא מתפשר על איכות.

 

צבע סיד לצביעת תקרה

כמו בכול הבית גם כאן אנחנו נבחר בצבע סיד לצביעת התקרה על מנת לשמור על בידודי חום וקור מכיוון שצבע סיד הוא צבע נושם שנותן לתקרה לנשום. אם יש חלל שאנחנו לא רוצים שייצר עובש על התקרה וקורי עכביש, זה חלל הסלון שהוא הלב של הבית.

 

צביעת סלון בכמה שכבות

בשונה משאר חללי הבית כמו למשל בצביעת חדרי ילדים, כאן נשתמש בכמה שכבות צבע. על מנת שנוכל לקבל את הרגשת הוואו עם רמת הברק הגבוהה והמרשימה אנחנו נצטרך לצבוע 2-3 שכבות לפחות עד שנקבל את התוצאה הרצויה, חשוב להבין שבצביעת הסלון כמות הצבע היא הכמות הגבוה ביותר מיתר החללים. גם בגלל שזה החלל הגדול ביותר וגם בגלל ריבוי שכבות הצביעה. כך שצריך לדעת לחשב את כמות הצבע בהתאם.

 

צבעים מיוחדים בצביעת הסלון

רוצים להתפרע בצבע מיוחד עם נוכחות מרשימה ועם המון שיקיות? צביעת הסלון זה ה- מקום לזה. לכו עם כול החלומות הכי נחשקים והכי פרועים שלכם. רק חשוב לזכור דבר אחד בבחירת הצבע. מה צבע הרהיטים של הבית? ומה צבע התאורה של הבית?. הרי אתם לא רוצים צבע רהיטים חום כהה וסלון בצבוע בכחול נראה לי פחות מתאים😊. אני כאן בשביל לתת לכם את הכוונות הנכונות ביותר בהתאם לחלל וכמובן בתיאום עם רצונכם.