צביעת חדר מדרגות טיפים חשובים

תדמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לבניין שלכם והוא צבוע נקי ומסויד. מחקרים מראים שנכנסים לתוך בניין מסויד וצבוע זה עושה את הכניסה לבית להרבה יותר שמחה וכיפית, מאשר כניסה לבניין שהוא מלוכלך קירות מפוררים ומתקלפים עם עובש עליהם בתקרה. אז תקבלו כאן טיפים חשובים לצביעת חדר מדרגות איכותית וגם טיפ זהב לאיך מוצאים את אותו צבעי.

צביעת חדרי מדרגות אחרי 

צביעת חדר מדרגות מצריכה זמן וסבלנות

צביעת חדר מדרגות מתבצעת בתדירות נמוכה. כך שהבלאי הקירות והתקרות הוא גדול מאוד, במיוחד בבניינים ישנים יותר, מה שמצריך המון זמן צביעה וסבלנות. כול 2 קומות ממוצע צביעה זה יום עבודה שלם, זה בהתחשב שהצבעי שצובע הוא צבעי מקצועי ולא יוסי מהועד😊

 

כמה דברים חשובים לפני שמתחילים

בסוג צביעה זה חשוב לשים לב לכמה דברים

 

איחסון ציוד בצביעת חדר מדרגות

בגלל שאנחנו מובעים חלל שהוא פתוח ואין אפשרות לאחסן ציוד לצבעי, צריך לדאוג שיש מקום לאחסן את הציוד שלו. זה כמובן בהתחשב לעבודה שצביעה זו עלול לקחת מספר ימים וכול האדמיניסטרציה של הלביא את הציוד כול פעם מחדש תבזבז זמן מאוד יקר, להליך שהוא גם ככה ארוך באופן יחסי.

 

להביא את הצבעי למקום

זוהי לא המלצה, זוהי חובה! לא ניתן להתחיל לצבוע את חדר מדרגות בלי שאותו צבעי יבוא לראות את המקום. האם הבניין הוא ישן? האם המעקים הם מברזל? האם יש סיבובים חדים במעברים בין הקומות? אני למשל לפני שאני מתחיל לעבוד מגיע לפני על מנת לבדוק את כול הדברים שציינתי. לקוח פעם התקשר אליי וכנראה שבשיחה מאוד התחבבתי עליו והוא רצה שאני אתחיל לצבוע בלי שאני אבוא לראות את הבניין, מכיוון שהוא טס לחול והדיירים כבר היו לחוצים לצביעת חדר המדרגות, אני לא התפשרתי ואמרתי שיחזור מחול ידבר איתי ואתן לו שרות בשמחה. וכך בהחלט היה.

 

שימוש בצבעים איכותיים בצביעת חדר מדרגות

אני באופן תמיד דוגל להשתמש בצבע איכותי לא משנה מה אני צובע, אבל כאן מכיוון שתדירות הצביעה היא מאוד נמוכה כפי הזכרתי מה שמצריך לעבוד בצורה המקצועית ביותר, הדרך הראשונה למקצוענות זה שימוש בסוג צבע איכותי. אפרט כאן איזה סוג צבע מומלץ לכול אזור.

 

צבע אקרילי לצביעת קירות

צבע אקרילי מאוד מומלץ לצביעת הקירות, מכיוון שהוא סוג צבע רחיץ ונושם, וכאן הייתי משתמש בסוג הרחיץ ביותר מאותה סיבה של תדירות  הצביעה.

 

צבע סיד לצביעת תקרות

גם צבע סיד הוא נקרא צבע נושם מאוד ועמיד לרטיבות ועובש, אך אינו רחיץ מה שמצוין לנו לצביעת תקרות בחדרי מדרגות

 

צבע שמן על בסיס מים לצביעות מעקים

לרוב המעקים בחדרי מדרגות הם מברזל מה וצבע שמן על בסיס מים זה סוג צבע הכי איכותי לברזלים מהסוג הזה, שימו לב שתם משתמשים בצבע שמן על בסיס מים, שמכיוון שבדרך כלל בבניינים ישנים יש אוכלוסיות מבוגרות, וצבע שמן רגיל מפריש ריח חזק מאוד מה  שיפגע בבריאותם אל אוכלוסייה מבוגרת. צבע שמן על בסיס מים בעצם מנטרל את הריח החריף.

 

איך תדעו שהצבעי הוא צבעי מקצועי

אז נכנסנו לאתר שלו  ראינו תמונות, קיבלנו אפילו המלצות מחברים אבל בכול זאת אנחנו לא באמת מכירים אותו ואנחנו לא יודעים האם הוא באמת מקצועי. אז איך באמת נדע האם אותו צבעי הוא צבעי מקצועי? פשוט מדוע תשאלו אותו באיזה סוג צבע הוא הולך לצבוע לכם את אזור ואזור בחדר המדרגות ואחרי שכבר קראתם את המאמר הזה, אתם כבר יודעים בדיוק את התשובה שהוא צריך לתת לכם😊

 

מחיר צביעת חדר מדרגות

מחיר צביעת חדר מדרגות משתנה מכול חדר מדרגות לחדר מדרגות אבל בגדול. מחיר צביעת קומה עם מעקות נע בין 2000 -,2200 ומחיר צביעת חדר מדרגות ללא מעקות זה נע בין 1500-1700 שח לקומה.

 

אז התחלתם כבר לחלום על כניסה לבניין צבוע ומסויד? אני כאן לשירותכם בשביל להגשים לכם את החלום.