טיפים לצביעה איכותית

החלטתם לצבוע לבדכם את הבית? מעולה, הכנתי עבורכם כמה טיפים לצביעה פשוטה יעילה ואיכותית.

 

אחד הטיפים לצביעה החשובים ביותר זה שימוש בציוד הנכון

איך אפשר להתחיל לצבוע בלי הציוד המתאים? להתחיל לצבוע את הבית בלי הציוד הנדרש זה כמו ללכת לקניות בלי ארנק:) חשוב לשים לב שיש לנו את כול הציוד המתאים לצביעה ביתית זה אחד הטיפים לצביעה החשובים ביותר, כי בלי זה לא יהיה ניתן התקדם, לדוגמא:שימוש ברולר איכותי יגרום לצביעה מאוד איכותית, סולם זה חובה למי שרוצה לעשות צביעת תקרה לצבוע את התקרה ומברשת צביעה

 

חשוב מאוד לצבוע על קיר חלק ונקי

אנחנו נוטים ישר להתחיל לצבוע ושוכחים לעשות את העבודה שלפני, לדוגמא קיר חלק ונקי. מה זה אומר? לבדוק שאין חורים בקיר ואין מסמרים של איזה תמונה ששכחנו. כי ברגע שהתחלנו לצבוע את הדברים האלה קשה לתקן. שימו לב שאתם לא מחפפים בשלב זה. כי אם אתם רוצים שהבית שלכם יהיה כמו ארמון חייבים לשים לב לפרטים הקטנים. אני למשל מקפיד בשלב זה מאוד, כי אצלי חשוב שללקוח יהיה את הרגשת הוואו. תתארו לעצמכם שהתחלתי לצבוע שכול הקיר מלא חורים? התוצאה תיהיה מאוד לא יפה.

 

לצבוע בצבע אקרילי לקירות פנימיים וחיצונים בצבע חזק ובוהק ומאוד עמיד במים

עוד אחד מהטיפים לצביעה ביתית טובה ואיכותית זה שימוש בצבע איכותי. צבע אקרילי זה בהחלט צבע כזה שהוא עמיד במים ונותן מראה בוהק וחזק. לצערי אצל צבעים אחרים יש נטייה ללכת על הזול ולחסוך בכסף, אני אומר לכם שזאת טעות. אל תתקמצנו במחיר כי ההבדל בין סוגי הצבע הוא גדול מאוד ברמת האיכות. תחסכו בכסף בשאר הדברים בחיים לא בבחירת סוג צבע

 

בזמן צביעה חשוב שיהיה סמרטוט רטוב ברצפה ולנגב מיד שהצבע נופל על הרצפה

את שינוי גוון צבע הרצפה אנחנו נשאיר לרצף:) צבע שמתייבש על הרצפה קשה מאוד להסיר לאחר מכן, אני כפתרון שם מטלית לחה, כך שאם נופל לכלוך אני במהרה מנקה, וכך יוצא שאני גם עובד נקי, מצד אחד, וגם שומר על ניקיון הבית מהצד השני.

 

שימוש במברשת בצביעה בין קיר לבין תקרה 

הרולר לא מגיע לפינות ואז רואים שהצביעה לא אחידה. לשם זה יש את המבשרת שתפקידה זה בעצם לגשר בין התקרה לקיר, כי אם אתם רוצים צביעה איכותית אתם צריכים להתנהג כמו צבעי מקצועי ולרדת לדקויות אם אתם רוצים שהצביעה שלכם תהיה מושלמת בכול קנה מידה ושהבית שלכם יהפוך לאותו ארמון שאתם חלמתם עליו.

 

 להכין את הבית לצביעה נכונה

אחרי שכבר לקחתם את כול הטיפים לצביעה והתחלתם ליישם את זה בשטח נישאר דבר אחרון חביב וחשוב לא פחות משאר הטיפים לצביעה שנתתי כאן זה להכין את הבית לצביעה מה זה? לכסות עם סלוטייפ את המתגים, משקופים והמסגרות של החלונות, יש לכסות כול מה שיכול לבוא במגע במהלך הצביעה עם הקיר, כך שהצבע יהיה על הקירות בלבד.

 

אחרי כול הטיפים לצביעה נישאר לי עוד המלצה אחת קטנה לפני שמתחילים לצבוע……

מי שיכול אני ממליץ להוציא את הפלסטיק של השקעים ומתגי חשמל, לשים בסיר עם מים חמים (לא רותחים) במשך 15 דקות להוציא ולנגב עם סמרטוט ויש לכם מתגים ושקעים לבנים כמו חדשים.

לסיכום אם תקפידו על כול הטיפים לצביעה שהצגתי כאן יצא לכם צביעה ביתית כאילו אני זה שצבעתי אצלכם. בכול זאת מתקשים? רוצים לשאול שאלה? אשמח לעזור 0525332119 רפי נשיא

טיפים לצביעה ביתית